Casemiro: Zidane powiedział nam, żebyśmy nie tracili koncentracji

Casemiro po meczu odpowiedział na kilka pytań dziennikarzy, między innymi o nastawienie na niedzielne spotkanie z Málagą i częste kartki.

Analiza spotkania:

– Cały czas zostaje nam jeszcze jeden mecz. Wiemy, że Málaga będzie chciała nam skomplikować sprawy, ale nasza koncentracja nie zmienia się. Mamy przewagę. Málaga będzie trudnym przeciwnikiem, są mocni u siebie. Pozostajemy z pokorą. Chcemy wygrać ligę.

Zidane:

– Pogratulował nam fenomenalnej pracy, wszystkim graczom. Wygranie ligi jest bardzo trudne i on powiedział nam, żebyśmy nie tracili koncentracji.

Punkt od mistrzostwa:

– Wiemy, że wystarcza nam remis, ale jeśli wyjdziemy tam z taką mentalnością, to ani nie zremisujemy, ani nie wygramy. Nie gramy tak, chcemy wygrać. Zawsze z mentalnością zwycięzcy.

Kartki:

– Pierwsza była żółta, drugiej nie było. Nie zmienię swojego stylu gry, w 100 meczach dla Realu Madryt ani razu nie zostałem wyrzucony z boiska.

Trener:

– Oczywiście, że trzeba mu pogratulować, ponieważ każdy jest zaangażowany, wszyscy grają dobrze. Zawodnicy czują się świeżo.

Celta zdenerwowana z powodu arbitra:

– To normalne. Drużyna, która przegrywa, ma prawo się wkurzyć, ale sędzie wykonał dobrą pracę. Nie wpłynął na wynik spotkania.