Przełamanie w pięknym stylu!

Real Madryt po dwóch porażkach z rzędu nareszcie pokazał co potrafi i w znakomity sposób pokonał Las Palmas 3:0. Nieprawdopodobną bramkę zaliczył Asensio, który strzałem z powietrza trafił w same ‚okienko’ bramki Las Palmas.

4′ Stu procentowa akcja Benzemy. Jednak jak to w tym sezonie bywa w sytuacji 1 na 1 Benzema nie zdołał umieścić piłki w siatce.

5‚ Strzał głową Asensio zbyt lekki i Raúl łapie piłkę spokojnie.

12′ Strzał Vitolo i piłkę sprzed bramki Realu wybija Vajello.

28′ Ronaldo! Portugalczyk zszedł na lewą nogę i ze skraju pola karnego huknął w stronę bramki, a piłka odbiła się tylko od słupka i wyszła na aut bramkowy.

32′ Blisko kapitalnej bramki Nacho! Jego strzał przeszedł obok spojenia!

35′ Bardzo dobry strzał Ronaldo głową, jednak znów Raúl łapie piłkę w ręce.

38′ Potężny strzał Marcelo przeszedł obok bramki.

41′ Dośrodkowanie z rzutu rożnego. Nacho przedłuża dośrodkowanie, a tam najlepiej znalazł się Casemiro, który wyprowadził Real Madryt na prowadzenie! 1:0!

45′ Żółta kartka dla Isco za faul na Vitolo.

Do przerwy Real Madryt prowadził tylko 1:0 po golu Casemiro. Wynik mógł być dużo lepszy gdyby dwie stuprocentowe sytuacje wykorzystał Benzema.

56′ Niesamowita bramka Asensio! Co za piękne trafienie Hiszpana! Po dośrodkowaniu z wolnego piłka spadła bezpańsko w okolicach 25 metra, a tam Asensio huknął z powietrza i piłka wpadła idealnie w okienko. CO ZA GOL!

61′ Bardzo bliski bramki był Kroos. W ekwilibrystyczny sposób wybił piłkę na rzut rożny Raúl.

63′ Agresywne wejście w nogi Michela Kroosa i Niemiec otrzymał żółtą kartkę.

64′ Remy za Gomeza. Pierwsza zmiana w Las Palmas.

68′ Llorente zastąpił Casemiro.

70′ Samotna akcja Ronaldo zakończona piekielnie mocnym strzałem. Niewiele brakowało!

74′ Piękna kontra Realu Madryt! Asensio podał do Ronaldo, ten dośrodkował do Isco, a Hiszpan w sytuacji 1 na 1 podwyższył wynik na 3:0!

75′ Vazquéz za bezbarwnego Benzeme.

78′ Kapitalna sytuacja Ronaldo! Strzał z lewej nogi powędrował jednak minimalnie nad poprzeczką.

78′ Ceballos za Kroosa.

79′ Ximo Navarro otrzymuje żółtą kartkę za faul na Ceballosie.

83′ Powinno być 4:0. Ramos znalazł się w polu karnym, kopnął a piłka po rykoszecie znalazła się na poprzeczce.

83′ Hernan za Aquilani’ego.

Real Madryt w bardzo przekonywujący sposób pokonał UD Las Palmas 3:0 po golu Casemiro, Isco i znakomitej bramce Asensio. Teraz czas na reprezentacje, a następny mecz arcyważny z Atletico na Wanda Metropolitano już 18 listopada.

Real Madryt – UD Las Palmas 3:0 (1:0)