Blamaż.

Real Madryt przegrał z Barceloną 0:3 co praktycznie skreśla szansę Królewskich na obronę Mistrzostwa Hiszpanii. Poniżej zapis

2′ Gol Cristiano po rzucie rożnym, jednak sędzia odgwizdał spalonego. To mógł być znakomity początek Królewskich.

5′ Strzał z daleka Carvajala, jednak spokojnie łapie Ter Stegen.

10′ Wielki kiks Cristiano. Portugalczyk powinien strzelić gola, a nawet nie trafił w piłkę.

19′ Żółta kartka dla Vermalean’a, który faulował Modricia.

30′ Niesamowita okazja Barcelony. Paulinho uderzył i znakomicie broni Navas. To powinno wpaść. Uf.

31′ Znakomita sytuacja Ronaldo. Portugalczyk uderzył w kierunku bramki z ostrego kąta i Ter Stegen świetnie broni.

34′ Kontra Realu, podanie Ronaldo do Benzemy i sędzia nie odgwizdał nawet rzutu rożnego.

39′ Kapitalnie broni Keylor Navas po strzale Paulinho głową.

42′ Dośrodkowanie Marcelo i tylko słupek Karima Benzemy.

Do przerwy Real Madryt nie zdołał strzelić gola Katalończykom. Nie pomogło w tym nawet większe posiadanie piłki.

47′ Pierwsza próba Ronaldo w drugiej połowie niecelna.

53′ Luis Suarez dostał wspaniałą piłkę od Alby, jednak świetnie interweniuje Kostarykanin broniąc strzał  Urugwajczyka.

54′ Barcelona na prowadzeniu. Kontra Barcelony zakończona golem Suareza. 0:1.

59′ Ramos dostaje żółtą kartkę za faul na urugwajskim napastniku Barcelony.

62′ Strzelał Paulinho, jednak spokojnie broni Navas.

53′ Czerwona kartka dla Carvajala za dotknięcie piłki ręką w polu karnym, a chwile później Messi strzela z rzutu karnego. 0:2.

66′ Nacho za Benzeme.

70′ Navas broni strzał Messiego.

72′ Casemiro i Kovacić schodzą z boiska. W ich miejsce Asensio i Bale.

76′ Semedo za Inieste.

78′ Bale z kilku metrów uderza i broni Ter Stegen.

79′ Bale uderza z daleka i na raty broni Ter Stegen.

80′ Semedo próbował i świetnie broni Navas.

82′ Ramos kropnął w bramkę i znakomicie Ter Stegen.

83′ Za dyskusje żółtą kartkę obejrzał Marcelo.

84′ Andre Gomes za Paulinho.

88′ Busquets dostaje żółtą kartkę za faul na Marcelo.

90+1′ Andre Gomes w dogodnej sytuacji przestrzelił.

90+3′ Vidal dobija Real Madryt w ostatniej akcji meczu. 0:3.

Real Madryt przegrywa 0:3 i oddala ogromnie swoje szanse na obronienie mistrzostwa Hiszpanii.