Dziesiątki sytuacji. Zero skuteczności. Villarreal ogrywa Real Madryt

Real Madryt przegrał kolejny mecz w LaLiga. Mimo niesamowitej skuteczności podopieczni Zidane’a przegrali z Villarrealem 0:1 po bramce w ostatnich minutach spotkania. Poniżej zapis najważniejszych akcji:

13′ Po rzucie rożnym Gareth Bale wbił piłkę do siatki, jednak sędzia odgwizdał spalonego.

18′ Niesamowite uderzenie Marcelo z dystansu i niesamowitą paradą wykazał się Asenjo.

22′ Niesamowity strzał Ronaldo z rzutu wolnego! Kolejny raz niesamowicie broni Asenjo.

30′ To powinno być 1:0! Ronaldo wyszedł sam na sam z Asensjo i lob nad hiszpańskim bramkarzem okazał się nieudany, a piłka wyszła na aut bramkowy.

31′ Kolejna próba Ronaldo! Huknął ze skraju pola karnego CR7 ale tylko w boczną siatkę.

43′ Blisko bramki Bale, jednak strzał z prawej nogi przeszedł obok bramki.

44′ Żółta kartka dla Carlosa Bacci.

45′ Kolejna niesamowita interwencja Asenjo! Isco wyłożył piłkę do Ronaldo, a strzał z czterech metrów Portugalczyka broni bramkarz Villarrealu.

Do przerwy Real Madryt mimo ogromnego nacisku na bramkę gości nie zdołał zdobyć bramki, głównie za sprawą znakomitej dyspozycji Sergio Asenjo.

46′ Denis Cheryshev na boisku w miejscu Raby.

48′ Cheryshev wyszedł wspaniale na pozycję, jednak jego strzał przeszedł obok bramki.

52′ Niesamowity wolej Kroosa i kolejna obrona Asenjo.

57′ Próbował Ronaldo z ostrego kąta jednak znów broni Asenjo.

58′ Taktyczny faul Carvajala i Hiszpan obejrzał żółtą kartkę.

61′ Uderzał Bacca i po rykoszecie spokojnie broni Navas.

63′ Próbował zza pola karnego Modrić, jednak znów pewnie Asenjo.

66′ Strzał zza pola karnego Ronaldo, wprost w Asenjo.

70′ Isco i Bale zeszli z boiska. W ich miejsce Asensio i Vázquez.

72′ Próbował z około 30 metrów Casemiro, jednak piłka przeszła obok bramki.

76′ Bacca schodzi z boiska. W jego miejsce Unal.

81′ Minimalnie nad poprzeczką Modrić.

83′ Rukavina w miejsce Castillejo.

88′ Pablo Fornals przelobował Keylora Navasa. Villarreal na prowadzeniu.

Real Madryt – Villarreal 0:1 (0:0).