Real Madryt ponownie traci punkty

Real Madryt kolejny raz gubi punkty. Real Madryt remisuje z Levante 2:2. Poniżej zapis najważniejszych wydarzeń meczowych.

6′ Na dobrą okazję wyszedł Marcelo, jednak w sytuacji gdzie mógł i dośrodkować i strzelić skiksował.

11′ Na znakomitą okazję wyszedł Marcelo, jednak strzał zablokowany przez jednego z piłkarzy Levante.

11′ Rzut rożny wykorzystany! Sergio Ramos uderzył głową, źle zachował się bramkarz gości i Królewscy wyszli na prowadzenie! 1:0!

12′ Doukoure ukarany żółtą kartką.

21′ Sergio Ramos ukarany żółtą kartką.

26′ Ivi Lopez otrzymał żółtą kartką.

42′ Emmanuel Boateng doprowadził do wyrównania. Zawodnik Levante precyzyjnie strzelił obok interweniującego Navasa.

Do przerwy Real miał ogromną przewagę prawie w każdym elemencie gry, jednak w najważniejszej statystyce widniał jednobramkowy remis.

56′ Ronaldo doszedł do znakomitej sytuacji strzeleckiej, jednak Portugalczyk został zablokowany.

57′ Navas ratuję Królewskich po kontrze, którą kończył Lerma.

60′ Jason za Boatenga.

64′ Próbował Ronaldo, jednak bramkarz Levante pewnie broni.

66′ Isco za Bale’a.

69′  Marti za Lerme.

73′ Dobra próba Isco, jednak broni Oier.

74′ Benzema minął kilku rywali, jednak przy strzale został zablokowany. Tylko rzut rożny.

75′ Dobry strzał Oiera, lecz jeszcze lepiej obronił Oier.

75′ Strzelał Carvajal i znów broni Oier.

77′ Pazzini za Lópeza.

81′ Real Madryt ponownie na prowadzeniu. Benzema zdobył piłkę przy linii bramkowej, podał do Isco, a ten wyprowadził Real na prowadzenie. 2:1!

82′ Asensio za Cristiano Ronaldo.

84′ Asensio otrzymał żółtą kartkę za faul taktyczny.

86′ Marti spudłował w kapitalnej okazji. To powinno być 2:2.

88′ Coke otrzymał żółtą kartkę za faul na Casemiro.

89′ Pazzini wyszedł na dobrą okazję i pokonał Keylora Navasa. 2:2.

90′ Lucas za Kroosa.

90+1′ Modrić oddał strzał zza pola karnego, jednak pewnie obronił Oier.

90+1′ Varane otrzymał żółtą kartkę.

90+4′ Próbował głową Luka Modrić, jednak Chorwat przestrzelił.

Levante – Real Madryt 2:2 (1:1).