Zwycięska strzelanina na Bernabéu!

Real Madryt zdał egzamin przed środowym meczem w Lidze Mistrzów pokonując Real Sociedad, aż 5:2. Znakomity mecz zagrał między innymi Cristiano Ronaldo, który ustrzelił hat-tricka. Poniżej zapis najważniejszych boiskowych wydarzeń.

1′ GOL! Pierwsza akcja spotkania! Ronaldo dośrodkował w pole karne, tam świetnie złożył się do strzału głową Vázquez i zapakował piłkę do siatki! 1:0!

7′ Powinno być 2:0! Benzema doszedł do piłki na piątym metrze, musnął ją, jednak ta trafiła tylko w słupek gości.

23′ Dobra kontra Królewskich. Rozpoczął ją Asensio i to on ją potem kończył, jednak strzał głową był za słaby i pewnie złapał Rulli.

27′ 2:0! Kapitalna akcja Realu Madryt! Asensio zwiódł rywali, podał do Marcelo, Brazylijczyk płasko dośrodkował do Ronaldo, a ten tylko dołożył stopę. 2:0.

33′ Powinno być 3:0! Najpierw świetną sytuacje zmarnował Benzema, a po chwili Ronaldo trafił w słupek.

34′ 3:0! Co za gol! Piłka trafiła do Kroosa, a ten w piękny sposób trafił do bramki. Co za precyzja!

37′ 4:0! Co za mecz! Cristiano Ronaldo wyskoczył najwyżej w polu karnym, po rzucie rożny i podwyższył prowadzenie!

40′ Powinno być 5:0! Marcelo wyłożył piłkę Asensio, jednak ten się potknął i nie podwyższył prowadzenia. Szkoda.

Do przerwy Real Madryt zmiażdżył gości z Sociedad strzelając 4 gole. Wynik mógłbym dużo wyższy, gdyby nie słupki i dwie zmarnowane stu procentowe sytuacje.

46′ De la Bella z żółtą kartką za faul na Lucasie.

49′ Żółta kartka dla Carvajala.

52′ Pierwsza groźna akcja Sociedad w tym meczu. Słupek po rzucie rożnym!

60′ Canales i Zurutuza zeszli z boiska. W ich miejsce Bautista i Zubeldia.

63′ Isco za Vázqueza i Kovacić za Modricia.

73′ Marco Asensio opuścił boisko. W jego miejsce Bale.

74′ Zrobiło się 4:1. Zagapiła się obrona Realu i wprowadzony kilkanaście minut wcześniej Bautista strzela gola obok źle ustawionego Navasa.

80′ 5:1! Hat-trick Cristiano Ronaldo! Portugalczyk dobił strzał Garetha Bale’a i podwyższył wynik spotkania!

83′ 5:2! Illarramendi uderzył ekwilibrystycznie nogą po rzucie rożnym i strzelił drugą bramkę dla Sociedad.

83′ Guridi za Juanmi’ego.

86′ Dobra sytuacja Bale’a, jednak Walijczyk dostał piłkę na prawą nogę, lecz próbował uderzyć lewą i skiksował.

90′ Znakomicie dograł Kroos piłkę Ronaldo na głowę, jednak Portugalczyk nieznacznie chybił.

90+1′ Kovacić z żółtą kartką.

90+2′ Benzema marnuje stu procentową sytuację…

Real Madryt – Real Sociedad 5:2 (4:0)