Królewscy pokonują Getafe!

Real Madryt pewnie pokonał Getafe 3:1. Bramki dla Realu zdobyli Bale i dwukrotnie Cristiano Ronaldo. Dla gości trafił po niesłusznie podyktowanym rzucie karnym Portillo. Poniżej zapis najważniejszych boiskowych wydarzeń.

19′ Rodriguez uderzył dosyć groźnie w stronę bramki, jednak pewnie w bramkę Keylor Navas.

24′ GOL! Real Madryt na prowadzeniu. Zamieszanie w pole karne, Isco przypadkowo zgrał piłkę, a tam z pierwszej piłki uderzył Bale. 1:0!

25′ Remy z żółtą kartką za uderzenie Nacho.

34′ Nacho otrzymuję żółtą kartkę za faul na Remy.

45+1′ Cristiano Ronaldo! Portugalczyk zabawił się z defensywą Getafe i trafił precyzyjnie obok słupka. 2:0!

Do przerwy Real Madryt prowadził 2:0, po pewnej i dominującej połowie.

46′ Dobry strzał Remy’ego, lecz na posterunku Navas.

47′ Remy z czerwoną kartką! Francuski napastnik po raz drugi uderzył w twarz Nacho, za co dostał drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę.

53′ Portillo z żółtą kartką za faul na Theo.

56′ Molina w miejsce Rodrigueza.

69′ Mora schodzi z boiska, a w jego miejsce Shibasaki.

64′ Rzut karny dla Getafe! Sędzia odgwizdał faul, mimo że Nacho czysto odebrał piłkę!

65′ Marcelo za Theo.

66′ Gol kontaktowy dla Getafe! Portillo trafia z rzutu karnego.

67′ Gol Cristiano Ronaldo nieuznany! Sędzia użył gwizdka, jednak nie wiadomo dokładnie za co.

69′ Kapitalna interwencja Martineza! Golkiper Getafe broni strzał Ronaldo z czterech metrów!

78′ GOL! Cristiano Ronaldo uprzedził próbującego interweniować Martineza i trafił do siatki!

79′ Podwójna zmiana w Realu Madryt. Asensio i Kovacić na boisku, w miejsca Ronaldo i Llorente.

86′ Pacheco w miejsce Portillo.

90+2′ Piękne podanie Benzemy do Bale’a, ten uderzył technicznie, jednak piłka obiła się tylko o słupek.

Real Madryt – Getafe 3:1 (2:0)