Real skromnie pokonuję Eibar!

Real Madryt pokonał na wyjeździe Eibar 2:1 w ramach 28. kolejki LaLiga. Trzy punkty zapewnił Realowi Ronaldo, który strzelił dwie bramki. Dla gospodarzy trafiał Ramis. Poniżej zapis najważniejszych boiskowych wydarzeń.

19; Kike uderzał groźnie w kierunku bramki Navasa i z trudem Kostarykanin sparował piłkę na rzut rożny.

28′ Nacho w miejsce Varane’a, który kilka minut wcześniej mocno zderzył się w pojedynku główkowym.

30′ Gareth Bale z żółtą kartką.

32′ Strzelał Bale, niestety piłka nie wpadła do siatki. Pierwsza groźna sytuacja Królewskich.

32′ GOL! Królewscy przejęli piłkę na połowie gospodarzy, Modrić pięknym podaniem zewnętrzną częścią stopy podał do Ronaldo, ten perfekcyjnie przyjął piłkę i skierował ją do bramki. 1:0!

42′ Znakomity, silny i mierzony strzał Cristiano wybroniony w fenomenalny sposób broni Dmitrović.

45+1′ Już po gwizdku kończącym pierwszą połowę Ramis otrzymał żółtą kartkę za dyskusję z sędzią.

Real Madryt do przerwy w bardzo chaotycznym i ostrym meczu prowadzi 1:0 po golu Ronaldo.

50′ Centro-strzał w stronę Navasa znakomicie wybroniony przez Kostarykanina.

50′ GOL! Eibar wyrównuje. Ramis niepilnowany w polu karnym wykorzystuje rzut rożny. 1:1.

62′ Znakomita akcja Bale’a, który podał do Ronaldo, a strzał Portugalczyka w znakomity sposób broni Dmitrović.

66′ Ramis schodzi z boiska. W jego miejsce Oliveira.

71′ Kroos i  Isco schodzą z boiska. W ich miejsce Lucas i Benzema.

84′ Cristiano Ronaldo z ogromną siłą wbił piłkę głową do bramki Eibaru po dośrodkowaniu Carvajala! 2:1!

87′ Dias w miejsce Inui’ego.

Eibar – Real Madryt 1:2 (0:1)