ABC: James znów chce być bohaterem

Według ABC, James będzie jednym z podstawowych graczy w drużynie Zidane’a. Kolumbijczyk niewątpliwie jest zadowolony ze zmiany trenera i będzie chciał pokazać na co go stać. Musi powrócić jednak do swojej najwyższej formy i przekonać do siebie nowego szkoleniowca, by ten wystawiał go w wyjściowej jedenastce na każde spotkanie.

Wraz z odejściem Beníteza, James znowu zaczął się uśmiechać. Pod okiem Zidane’a chce odnaleźć zagubią, nienaganną technikę i jakość, którą prezentował w końcówce minionego i początku trwającego sezonu. Przeszkadzały mu przede wszystkim odnawiające się kontuzje, ale ponadto również brak porozumienia z Benítezem. Zdaniem ABC, Kolumbijczykowi bardzo zależy na tym, jaką opinię wyrobi sobie o nim Francuz i dlatego na każdym treningu nawet, gdy straci piłkę, walczy o nią i pokazuje, że wart jest regularnej gry.

Benítez tymczasem w przeciwieństwie do Zidane’a częściowo zlekceważył piłkarza i zmarnował jego talent. Odłożył go na boczny tor i nie dawał zbyt wiele czasu na boisku. Teraz ma być jednak inaczej – James ma nowe nadzieje, że w końcu na stałe powróci do wyjściowej jedenastki i znów będzie bohaterem na Santiago Bernabeu.