Achraf: Nigdy nie zapomnę tej chwili.

Embed from Getty Images

Dzisiejszego wieczoru Achraf miał do wykoniania ciężkie zadanie, jakim było godne zastąpienie nieobecnego Daniego Carvajala na prawej obronie. Teraz już wiemy, że młody obrońca spisał się znakomicie i tego wieczoru nie będzie mógł zapomnieć przez bardzo długi czas – po raz pierwszy w życiu wpisał się na listę strzelców pierwszej drużyny Realu Madryt. W pomeczowym wywiadzie zawodnik opowiedział o meczu oraz o tym, jak Królewscy czują się przed Mundialem Klubów.

Pierwszy gol w koszulce Realu Madryt: 

,,Jestem bardzo szczczęśliwy! Kiedy strzeliłem bramkę w pierwszym momencie zamarłem, bo nie wiedziałem co mam robić. Nigdy jeszcze nie strzeliłem gola! (śmiech) To moment, którego nigdy nie zapomnę. Bardzo ciężko na to pracowałem. A to trafienie zadedykowałem tym, którzy zawsze są ze mną, a w szczególności mojej rodzinie.”

Sezon na naukę: 

,,To rok ciężkiej pracy i przede wszystkim czas nauki od moich kolegów, którzy są najlepsi na świecie. Dzięki nim każdego dnia jestem lepszy.”

Dzisiejsza gra drużyny: 

,,To była spektakularna pierwsza połowa. Wiedzieliśmy co mamy robić i pokazaliśmy to. W drugiej połowie podtrzymaliśmy wynik, ale nie odpuściliśmy. Cieszy mnie również to, że udało nam się zachować czyste konto, bo to też coś, na czym bardzo nam zależało.”

Nastroje przed Mundialem Klubów: 

,,To bardzo dobre zwycięstwo, które świetnie nastraja nas na Mundial. Nie możemy się już doczekać tego turnieju.”