Agent Lucasa Limy w grudniu pojawi się w Madrycie

al

Lucas Lima pokazał swój potencjał w Brazylii i jest gotów, aby w niedalekiej przyszłości przenieść się do Europy. Zarówno klub jak i zawodnik są zgodni w tym temacie. Santos oczekuje na oferty powyżej 20 milionów euro.

Agent zawodnik, Wagner Ribeiro pojawił się w tym tygodniu w Europie, aby poznać intencje klubów zainteresowanych sprowadzeniem Limy. W grudniu ma spotkać się w Madrycie z Florentino Pérezem. Ribeiro ma dobre relacje z prezydentem Realu Madryt, od kiedy przeprowadził transfer Robinho.

W zasadzie będzie to spotkanie nieformalne, ale nazwisko Lucasa Limy z pewnością się na nim pojawi, zważywszy na fakt, że Real interesuje się tym zawodnikiem od kilku miesięcy. Innym zawodnikiem, który może pojawić się w dyskusji jest Brazylijczyk, Gabigol, którym interesuje się Barcelona i kilka innych topowych klubów.

Kiedy Real pytał o Limę w kwietniu, miał taki sam problem jak teraz, czyli brak miejsca w kadrze dla zawodnika spoza Unii Europejskiej. Klub może zarejestrować trzech takich graczy, w tej chwili miejsca te zajmują James, Danilo i Casemiro, co oznacza że sprowadzenie Lucasa Limy zimą może być mocno skomplikowane. Otoczenie zawodnika uważa, że Real Madryt to najlepsza opcja dla jego przyszłości

Inne kluby z Europy również chciałyby mieć go u siebie, więc to że 25-latek niebawem opuści Santos jest niemal przesądzone. Real Madryt będzie chciał uporządkować formalności z obywatelstwem Jamesa i sprzedać Lucasa Silvę, który przebywa na wypożyczeniu w Marsylii.