Álvaro Benito i Duro o grze Królewskich

Álvaro Benito, były piłkarz Realu Madryt powiedział w programie El Chiringuito, że w grze Realu Madryt było widać radość. Dodał również, że nowy trener powinien skupić się na defensywie.

W Realu Madryt można było zobaczyć radość. To prawda, że w pierwszych dziesięciu minutach nie było widać, że zmiana trenera miała jakiś wpływ na zespół, ale strzelona bramka ich odblokowała. Nie można wyrobić dyscypliny defensywnej w trzy dni, Zidane będzie musiał nad tym popracować, zwłaszcza że gra z tyłu nie leży w naturze wielu zawodników Realu.

Grę Królewskich skomentował również Alfredo Duro, komentator sportowy. Wyraził on zadowolenie z ofensywnej postawy Los Blancos. Powiedział również, że piłkarze powinni się bardziej wspierać.

Real gra bardzo ofensywnie i właśnie taki zespół chcę oglądać, operujący piłką przy polu karnym przeciwnika. Zidane wierzy, że drużyna potrzebuje głębi i Marcelo oraz Carvajal doskonale się w to wpisują. Jedyne o co potrzeba poprosić zespół to więcej wsparcia i asekuracji.