Arbeloa: Historia Barcy nie dorówna historii Realu

Álvaro Arbeloa po meczu z Malmö.

Zwycięstwo w meczu z Malmö

– To było łatwe zwycięstwo ponieważ zagrała bardzo dobrze. Na wyjeździe zwycięstwo wiele nas kosztowało, ale nie utraciliśmy intensywności, której brakowało nam w innych meczach. Kibice są zadowoleni a drużyna idzie po więcej.

Sprawa z Denisem

– Jesteśmy w grze w trzech rozgrywkach, w meczu z Cádiz osiągnęliśmy dobry wynik i mamy nadzieję, że w rewanżu osiągniemy kolejny dobry wynik i zagramy w następnej rundzie. Racje są po stronie Realu Madryt z powodów które przedstawił prezes i mamy nadzieję, że zostaniemy w rozgrywkach.

 

 

– Nie potraktowano go sprawiedliwie, tak jak na to zasługuje. Dla reszty świata jest inna skala niż dla Realu Madryt. Musimy pozostawać zjednoczeni, tak samo kibice.

Gwizdy na Beníteza

– Nie słyszałem żadnych gwizdów. Po zakończeniu meczu ludzie nas oklaskiwali, piłkarze i kibice są jednością, już nas atakowano z różnych stron tak więcej musimy być zjednoczeni.

Chelsea-Porto

– Niech wygra lepszy, kibicuję obu drużynom, chociaż mam wielu przyjaciół w Chelsea i mam nadzieję, że wszystko potoczy się po ich myśli.

 

 

Pique

– Pewnego dnia zobaczę go w klubie komedii mówiącego o Realu Madryt. Ma na naszym punkcie obsesję. Historia Barcy w z ostatnich 10 lat nigdy nie dorówna historii Realu Madryt.