Arsenal zainteresowany Moratą

Real Madryt może napotkać problem przy próbie zakontraktowania Moraty. Napastnikiem Juventusu zainteresowany jest także Arsenal. Królewscy muszą szybko podjąć decyzję co do przyszłości tego gracza, gdyż nie będą w stanie przeprowadzać transferów w trakcie dwóch kolejnych okienek transferowych.Ban transferowy nałożony przez FIFĘ na Real Madryt oznacza, że Los Blancos muszą dokonać zakupów na najbliższe dwa okienka transferowe w ciągu dwóch tygodni. Nazwisko Moraty w tych okolicznościach nabiera na sile. Real musi wyrazić chęć odkupu tego gracza przed 31 stycznia, gdyż po tym okresie włoski klub będzie miał wyłączne prawa do zawodnika.

Real Madryt może mieć jednak rywala o podpis Hiszpana. Duże zainteresowanie tym graczem wykazuje Arsenal. Wenger widziałby aktualnego napastnika Juventusu w ataku wraz z Olivierem Giroud, a także w zespole razem z Alexisem Sánchezem i Özilem. Według Telegraph, Kanonierzy są w stanie wyłożyć duże pieniądze za tego piłkarza.

Tak więc Real Madryt będzie musiał się pospieszyć, jeśli chce powrotu Moraty. Najlepszym momentem na powrót Hiszpana było ubiegłoroczne lato, kiedy to napastnik Juventusu dotarł ze swoim obecnym klubem do finału Ligi Mistrzów, a był dostępny do kupienia za niższą cenę.