Awans Realu Madryt U19 do 1/8 Młodzieżowej Ligi UEFA!

Embed from Getty Images

W dzisiejszym meczu Młodzieżowej Ligi UEFA Real Madryt U19 pewnie wygrał 3:1 z Elfsborg U19. Bohaterem meczu został Borja Mayoral. Hiszpan dwukrotnie trafił do siatki rywali w minucie 48. i 84. Młoda gwiazda Królewskich mogła skompletować hat-tricka, jednakże Mayoral nie wykorzystał karnego, który został podyktowany tuż przed przerwą. W 72. minucie spotkania swoją bramkę dołożył też Aleix Febas. Dla gospodarzy honorową bramkę w minucie 63. trafił Kabashi. Dzięki zwycięstwu w Szwecji kadra U19 awansowała do 1/8 finału.

IF Elfsborg U19 – Real Madryt U19 1:3 (0:0)