Bale i Benzema rywalami Ronaldo w walce o tytuł Pichichi

Real Madryt ma pewną ofensywę. Tym razem nie tylko Cristiano Ronaldo się wyróżnia w aspekcie zdobywania bramek. Jak trafnie zauważa ABC, BBC doskonale współpracuje pod bramką przeciwnika. To sprawia, że tych trzech zawodników regularnie poprawia swoje statystyki i wszyscy są wysoko w klasyfikacji strzelców.

Od kiedy Cristiano Ronaldo dołączył do Realu Madryt, ciężar zdobywania bramek spoczywał głównie na jego barkach. W tym sezonie sytuacja diametralnie się odwróciła . Jak informuje nas ABC, całe ofensywne trio Królewskich jest w optymalnej dyspozycji i każdy z tych zawodników daje bardzo wiele drużynie.

W tym sezonie CR7 o tytuł Pichichi musi walczyć nie tylko z rywalami, ale również z kolegami z zespołu. Portugalczyk ma na koncie czternaście bramek, dokładnie taki sam wynik osiągnął Karim Benzema. Daje im to ex aequo trzecie miejsce w klasyfikacji strzelców. Pierwsze do spółki zajmują Luis Suárez i Neymar, którzy mają po piętnaście trafień. Gareth Bale, dzięki hat-trickowi z Deportivo ma już dwanaście goli, co pozwoliło mu zbliżyć się do ligowej czołówki.