Benítez: „Musimy być zjednoczeni”

gettyimages-482134412

Rafa Benítez wziął udział w konferencji przed meczem z Szachtarem Donieck. Obok szkoleniowca usiadł tym razem Keylor Navas. Początek meczu we Lwowie jutro o godzinie 20:45. Zapisy z wypowiedzi, których udzielił bramkarz pojawią się niebawem na stronie.

„Mamy świetny zespół. Byliśmy długo niepokonani, jednak prawdą jest to, że przegraliśmy dwa mecze. Szczególnie bolesna była ta druga porażka. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, żeby dać radość naszym kibicom i osiągnąć założone cele.”

„Porażka z Barceloną boli. Mamy do czynienia z wielką drużyną, musimy się skupić nad tym co przed nami. Szachtar to wspaniały zespół, postaramy się wygrać i skupić się nad tym co czeka nas w przyszłości.”

„Doceniam poparcie prezesa. Przedyskutowaliśmy kilka spraw. Chcemy kontynuować dalszą pracę i ostatnich porażkach, dzięki czemu będziemy mogli odzyskać zaufanie kibiców i przywrócić radość naszym fanom.”

„Analizujemy przegrany mecz z Barceloną. Powtarzam. Teraz zamierzamy walczyć, aby wypełnić założone cele z początku sezonu.”

„Nie mam konfliktu z Ronaldo. To świetny gracz, który nie sprawia problemów.”

„Casemiro, Modrić i Kroos to wspaniali piłkarze. Posiadamy dobrą grupę. Notowaliśmy bardzo dobre wyniki nie patrząc na rywali. Musimy powrócić na odpowiednią ścieżkę i zapomnieć o słabych występach, takich jak w sobotę i w meczu z Sevillą.”

„Jestem podekscytowany pracą z Realem Madryt. Spróbuję wygrać z tym klubem ważne trofea. Ta praca daje mi także wiele radości.”

„W Lidze Mistrzów radzimy sobie bardzo dobrze. Musimy nadal podążać wzdłuż wyznaczonej linii, odwrócić złą sytuację i wrócić na odpowiednie tory.”

„W drugiej połowie meczu z PSG zespół dobrze zareagował, to miało miejsce także w pierwszej połowie z Sevillą. Musimy powrócić do pracy zespołowej i wykorzystać indywidualności. Kluczem do wszystkiego jest gra zespołowa.”

„Dam z siebie wszystko co najlepsze, żeby kibice Realu Madryt byli szczęśliwi. Rozumiem całą krytykę, jestem optymistą i wierzę w to, że porażki, które przytrafiły się nam w ostatnich meczach zamienimy na nowe zwycięstwa.”

„Odbyliśmy rozmowę po meczu z Barceloną, przeprowadziliśmy wewnętrzną analizę pojedynku. Po wszystkim postaramy się rozwiązać obecne problemy.”

„Zespół był krytykowany nawet wtedy, gdy był liderem. To nie boli. Skupiam się na mojej pracy i nad tym, by wygrywać kolejne spotkania.”

„Jestem przekonany, że dwie porażki nie będą rzutować na całą pracę. Cieszy mnie poparcie ze strony prezesa. On nas wspiera, to wszystko musi nas zjednoczyć, by osiągnąć zamierzone cele.”