Benítez zapomina o Jamesie i Isco

James i Isco w meczu z Valencią nie zagrali ani minuty. Obaj piłkarze nie mają najwyższych notowań u trenera, Rafy Beníteza, który woli stawiać na innych.

Kolumbijczyk nie cieszy się poparciem trenera nie od dziś. Hiszpan na początku przygotowań do sezonu poprosił byłego piłkarza m.in. Monaco, aby ten skrócił swój urlop i szybciej stawił się na treningach. James odmówił, co spowodowało niechęć Rafy do swojego podopiecznego i Rodríguez już w pierwszym ligowym meczu, przeciwko Sportingowi, usiadł na ławce. To samo spotkało Jamesa w meczu z Sevillą, gdy po wymianie wiadomości na Sánchez Pizjuán także usiadł pomiędzy rezerwowymi.

Na korzyść Jamesa nie działa na pewno ostatni incydent z jego udziałem. Reprezentant Kolumbii uciekał przed policją, co na pewno nie spodobało się sztabowi trenerskiemu.

Isco zaginął kompletnie. Hiszpan ostatni raz pojawił się na boisku cztery kolejki temu, w meczu z Villarreal. Na El Madrigal zawodnik z numerem „22” zagrał tylko dwanaście minut, a w meczach z Rayo, Realem Sociedad i Valencią ani przez sekundę nie czuł murawy pod swoimi stopami. To najgorsza seria Isco od czasu transferu do Realu w 2013 roku.