Benítez zerwał porozumienie?

Rafa Benítez już od blisko tygodnia nie jest trenerem Realu Madryt. Agent hiszpańskiego trenera, Manuel García Quilón, jak i klub, szybko doszli do porozumienia w sprawie rozwiązania kontraktu.

Jednak kilka dni później wszystkie ustalenia uległy zmianie, a rozstanie z byłym trenerem nie będzie takie łatwe. Zaraz po rozwiązaniu kontraktu media poinformowały, że Rafa zgodził się zrezygnować ze sporej części pieniędzy, które przysługiwały mu po zerwaniu kontraktu (możecie o tym przeczytać TUTAJ).

Jak donosi radio COPE, Benítez miał poprosić swojego agenta, aby ten wykorzystał okazję i wymusił na działaczach Królewskich pieniądze za jeszcze jeden sezon, co spowodowałoby, że odprawa dla Rafy oscylowałaby w okolicach 8 milionów euro.

Na dalszy rozwój spraw trzeba będzie poczekać. Benítez jest już ze swoją rodziną w Liverpoolu, skąd skontaktował się z Pepe, Bale’em, Navasem, Carvajalem, Nacho, Arbeloą, Lucasem Vázquezem, Casemiro, Modrićem i Kovacicem. To właśnie ta część szatni najbardziej wspierała byłego już trenera.