Benzema: Gra w koszulce Realu Madryt to powód do dumy

Embed from Getty Images

Karim Benzema w rozmowie opublikowanej na stronie inernetowej Bwin, mówi że jest szczęśliwy w Madrycie i liczy, że tu pozostanie.

Mecz z Romą

„Będą starali się wygrać, ponieważ mają pierwszy mecz u siebie. My również postaramy się o zwycięstwo w pierwszej rundzie, ponieważ zależy nam na awansie”.

Klucz do zwycięstwa

„Mamy dobrych piłkarzy, świetny zespół i możemy to zrobić. Musimy zwrócić szczególną uwagę na ich szybkich napastników, którzy są bardzo groźni, ale my jesteśmy Realem Madryt i mamy najlepszych obrońców na świecie”.

Zidane

„Był znakomitym piłkarzem, a teraz jest dobrym trenerem, ma doświadczenie. Dużo dał drużynie, ma zaufanie do nas, a to wiele znaczy. Każdego dnia sporo się od niego uczymy, wiemy że był wielkim piłkarzem i bardzo dużo wie o futbolu”.

Wyniki strzeleckie i gra w Realu Madryt

„To zaszczyt być w grupie najlepszych strzelców w Lidze Mistrzów, ponieważ grają tam świetni zawodnicy i wielcy napastnicy, którzy zapisali się w historii piłki nożnej i tych rozgrywek. Noszenie koszulki Realu Madryt to również powód do dumy. Jestem szczęśliwy, bardzo szczęśliwy i mam nadzieję, że tak zostanie”.

Forma fizyczna

„Ciągle pracuje i pomagam drużynie. Najważniejsze, żeby wygrywać. Jestem z przodu i robię co mogę, ale ważne, żeby grać dobrze i pomagać zespołowi i kolegom”.

Ronaldo Nazario, inspiracja

„Jako młody chłopak byłem zachwycony jego umiejętnościami. Dla mniej jest to najlepszy napastnik i piłkarz w historii. Oglądam jego nagrania i próbuję go naśladować, ale to trudne. Nie da się dokładnie odwzorować jego techniki”.

Undécima

Zdobycie dziesiątego Pucharu Europy to było coś wyjątkowego, jeżeli wygramy jedenasty to będzie coś co naznaczy historię futbolu i Realu Madryt”.