Benzema: Jesteśmy w jednym z najlepszych momentów w historii

Embed from Getty Images

Karim Benzema udzielił wywiadu dla BeIN Sports Francia. Napastnik Realu Madryt poruszył między innymi kwestie swojej przyszłości czy Neymara.

„Nie mam powodu, aby opuścić Real Madryt, jesteśmy w jednym z najlepszych momentów w historii. Kiedy jesteś w klubie i jesteś regularnie z pierwszym zespołem, nie musisz szukać gry nigdzie indziej.”

„To bardzo trudne, ale znam ten klub, oczekiwania. Zacząć każdy sezon od podstaw i pracować, a przede wszystkim pozostać na szczycie.”

„Jest w składzie Realu sześciu lub siedmiu graczy, z którymi gram od mojego pierwszego dnia w Madrycie. Cristiano jest jednym z nich. To bardzo ważne.”

„Myślę, że jesteśmy w jednym z najlepszych momentów Realu Madryt, ponieważ zespół jest bardzo silny. Jest to najsilniejszy zespół Realu Madryt, odkąd jestem częścią tej drużyny, ponieważ nie pierwszy zespół jest świetny, ale także zmiennicy dają wielką jakość.”

„Nie jestem zaskoczony odejściem Neymara z Barcelony, bo musi każdy zrobić to, czego chce, ale jest nieco dziwne. Chociaż oczywiście na pewno miał swoje powody.”