Bezbarwny mecz na Estadio Ramon de Carranza

1437751599_extras_noticia_foton_7_0

Real Madryt po pierwszej połowie prowadzi z Cadiz FC 1:0 po bramce Cherysheva* w 4 minucie meczu. Świetną asystą przy golu Rosjanina popisał się James Rodriguez. Niedługo, bo już 5 minut później gospodarze mogli doprowadzić do remisu, jednakże bardzo dobrą postawą wykazał się Kiko Casilla i to on wyszedł zwycięsko z sytuacji sam na sam. W końcówce pierwszej połowy na boisko usiadł Isco. Czyżby kolejna kontuzja? Dowiemy się już na początku drugiej połowy.

*Denis Ceryshev nie powinien wystąpić w dzisiejszym meczu. Rosjanin w ubiegłbym sezonie dostał czerwoną kartkę, gdy grał jeszcze w barwach Villarrealu. Dzisiejsze spotkanie może zakończyć się walkowerem dla Cadiz, bądź wyrzuceniem Królewskich z rozgrywek.