Butragueño: Konkurencja nie śpi

Embed from Getty Images

Emilio Butragueño po wczorajszym losowaniu skomentował w strefie mieszanej rywali Realu Madryt w Lidze Mistrzów oraz plotki dotyczące Cristiano.

„Losowanie to jest zawsze skomplikowana sprawa, ale ważne jest to, w jaki sposób my byliśmy pokazaliśmy się w ostatnich dwóch latach i chodzi o to, aby zrobić wszystko, aby wygrać trzecią Ligę Mistrzów. Jest to bardzo prestiżowy turniej, musisz cierpieć. Z Borussią mieliśmy do czynienia wiele razy i wiemy jak te mecze są trudne.”

„Oczywiście Real Madryt jest mistrzem, mamy świetną drużynę, ale jest konkurencja, która nie śpi, trzeba mieć bardzo szeroką kadrę, a także szczęście, to jest bardzo istotne.”

„Co dzieje się z Cristiano? Strzela bramki. To przywilej mieć tak profesjonalnego gracza. Tą ambicje i chęć posiadania jeszcze więcej. Cristiano już powiedział, Real Madryt jest najlepszym klubem na świecie. Cristiano nam pomógł dużo i szczerze wierzę, że my mu także. ”

„Odnowienie umowy z Cristiano? Mamy nadzieję, że będzie z nami przez wiele lat.”

„Kara Cristiano jest nieproporcjonalna. Ale nagroda jest wyrazem wspaniałego sezonu. Oczywiście jego wkład był niezwykły.”