Casemiro: ,,Chcemy dobrze zakończyć ten rok. Pozostają nam jeszcze 4 ważne mecze.”

Embed from Getty Images

Po zakończeniu meczu z Borussią wywiadu dla stacji beIN Sports udzielił także Casemiro. Brazylijczyk w strefie mieszanej analizował zakończone spotkanie oraz całą fazę grupową. W związku z kontuzją Varane’a, oznajmił, że oczywiście jest gotowy aby pełnić rolę środkowego obrońcy. Dodatkowo zapytany przez dziennikarzy przyznał, że jego zdaniem to Cristiano powinien jutro wygrać Złotą Piłkę. Oto wypowiedzi zawodnika:

Zwycięstwo przeciwko Borussi

,,Gratulacje dla wszystkich zawodników, ponieważ wygrać z taką drużyną jak Borussia Dortmund nie jest łatwo. Chcemy dobrze zakończyć ten rok, a wciąż pozostają nam do rozegrania 4 bardzo ważne mecze.”

Wejście do kolejnej fazy Ligi Mistrzów

,,Był Tottenham, Dortmund…To była bardzo trudna grupa. Przegrane spotkanie w Londynie było kluczowe. To tam straciliśmy pierwsze miejsce w grupowej tabeli, ale wszystko skończyło się dobrze i to jest najważniejsze.”

Trudna grupa 

,,Zagraliśmy dobrze przeciwko świetnemu rywalowi. Borussia to Borussia, to drużyna z wielką historią w Lidze Mistrzów. Przed nami jednak wciąż najważniejsze mecze.”

Kolejny rekord Cristiano 

,,U Cristiano to normalne. To zawodnik, który zawsze walczy o pobicie kolejnych rekordów.”

Cristiano i Złota Piłka

,,Nie wiem czy jutro ją wygra, ale dla mnie to jasne…On na to zasługuje i mam nadzieję, że jutro ponownie ją zdobędzie.”

Losowanie 1/8 Ligi Mistrzów

,,Aby zostać mistrzami w Lidze Mistrzów, musimy pokonać tych najsilniejszych. Nieważne jaka ekipa miałaby to być.”