Casemiro: Nie możemy popełnić takich błędów z PSG

Embed from Getty Images

Casemiro udzielił pomeczowego wywiadu po dzisiejszym starciu z Levante. Piłkarz podkreślił, że zbliżający się mecz z PSG będzie jednym z ważniejszych w tym sezonie oraz, że absolutnie nie można w nim popełnić błędów jak dziś na Estadio Ciudad de Valencia.

Remis: ,,Popełniliśmy dwa wielkie błędy i straciliśmy przez to dwie bramki, taki jest futbol. Popełniasz błędy i rywal zyskuje okazję by cię skrzywdzić.”

Nieumiejętność zamykania meczów: ,,Trzeba też  spojrzeć na rywala i jego publiczność, która mocno na nas naciska. Dzisiaj jednak zaważyły te dwa gole, bo ogólnie nie zagraliśmy złego meczu.”

PSG: ,,Trzeba myśleć o następnym meczu. Powolo wracamy i gramy lepiej. Dzisiaj pokazaliśmy dużo dobrego, ale nie możemy połeniać takich błędów z PSG, bo oni także mogą nas mocno skrzywdzić.”

Liga:  ,,Mecz po meczu, tak trzeba myśleć. Wiemy, że to praktycznie niemożliwe, ale musimy dobrze skończyć ligę, bo to dla nas bardzo ważne i da to nam więcej wiary w siebie. Wiemy jednak, że mecz w Paryzu będzie niesamowicie ważny.”