Ceballos: Nadal pracuję z tą samą ekscytacją, co pierwszego dnia

Embed from Getty Images

Dani Ceballos to jeden z tych piłkarzy, którzy wrócili już z wakacji i od pierwszego dnia trenują w Valdebebas pod okiem nowego trenera. Pod koniec czwartego dnia ćwiczeń, zawodnik udzielił krótkiego wywiadu oficjalnej stronie internetowej klubu.

– Pierwsze treningi zawsze są jednymi z trudniejszych, ale powoli zaczynamy wchodzić w rytm i zwiększać tempo. Musimy być pewni, że będziemy w dobrej formie, kiedy zacznie się sezon.

– Na pierwszych sesjach treningowych trzeba zwracać uwagę na to, o co prosi trener, zrozumieć, czego oczekuje od zespołu i przenieść jego założenia na boisko.

– 15 sierpnia zagramy w Estonii o Superpuchar z Atlético. Wcześniej rozegramy kilka ważnych meczów, które pomogą nam zbudować formę przed spotkaniem, w którym możemy wygrać nasz pierwszy tytuł w sezonie.

– Oglądanie wczorajszej prezentacji Álvaro było wyjątkowym momentem i przypomniało mi o mojej własnej, która miała miejsce rok temu. Pomimo upływu czasu, nadal pracuję z tym samym podekscytowaniem, jakie towarzyszyło mi pierwszego dnia tutaj. Ostatni sezon przyniósł wiele pucharów, miejmy nadzieję, że nadchodzący będzie taki sam lub jeszcze lepszy.