Co dalej z Czeryszewem?

Dziś koniec okienka transferowego, a sytuacja Denisa Czeryszewa jest wciąż jedną wielką niewiadomą. Co chwila media podają nowe informacje na temat potencjalnego przejścia Rosjanina do m.in. Liverpoolu.

Daily Mirror: Denis Czeryszew nie otrzymuje zbyt wielu szans na grę, zatem szuka możliwości odejścia z Realu Madryt. Sam Zidane nie będzie zatrzymywać gracza, jedyną przeszkodą może być kryterium czasowe – dziś bowiem zamyka się okienko transferowe. Jak donosi angielski Daily Mirror, Liverpool złożył nową ofertę za tego piłkarza. Głównym celem transferowym The Reds jest Alex Texeira, ale ta operacja zamknęła by się w 70 milionach euro. Stąd zainteresowanie – siedmiokrotnie tańszym – Denisem.

Mundo Deportivo: Denis Czeryszew prawdopodobnie opuści Real Madryt. Sam Zidane na wczorajszej konferencji prasowej przyznał, że drzwi dla odejścia Rosjanina są otwarte. Młody zawodnik Realu Madryt ma dwa wyjścia: dołączenie do Liverpoolu albo Sevilli.

Goal: Denis Czeryszew może dziś odejść z Realu Madryt, powiedział tak Zidane na wczorajszej konferencji prasowej. Watford jest poważnie zainteresowany usługami tego piłkarza, ale w wyścigu o podpis na kontrakcie Rosjanina zwycięska może okazać się Sevilla.