Cristiano: ,,Graliśmy dobrze do 75 minuty”

CR7

Cristiano Ronaldo udzielił wywiadu dotyczącego środowego spotkania. Cristiano zdobył dwie bramki i zanotował dwie asysty. Ronaldo dokładnie przeanalizował spotkanie i mimo złego końcowego kwadransu Portugalczyk był zadowolony z wygranej i gry swoich kolegów z zespołu. Skrzydłowy „Królewskich” dzięki dwóm trafieniom umocnił się na pozycji lidera strzelców obecnego sezonu LM, a także strzelca wszechczasów tych rozgrywek zachowując nad Messim różnicę pięciu bramek. Ronaldo również zrównał się z Argentyńczykiem jeśli chodzi o ilość bramek w roku kalendarzowym w klubie i reprezentacji. Oboje mają po 47 trafień. Oto fragmenty wywiadu:

Świetna gra pomijając ostatni kwadrans

Po strzeleniu pierwszej bramki, przejęliśmy kontrolę nad spotkaniem i tworzyliśmy dogodne sytuacje bramkowe. Na początku drugiej połowy zrobiliśmy to samo. Pod koniec spotkania byliśmy zbyt zrelaksowani, a Szachtar w pełni z tego skorzystał.

Liczy się wygrana zespołu

Mimo tego że strzeliłem dwie bramki to najważniejsze jest dla mnie zwycięstwo i dobra gra zespołu.

Wykonaliśmy swoje zadanie

Naszym celem w tym spotkaniu było zdobycie trzech punktów i zapewnienie sobie wyjścia z grupy jako lider. Jesteśmy szczęśliwi że udało się zrealizować nasz cel.

Musimy zapomnieć o El Clasico

Wychodząc na boisko mecz z Barceloną odrzuciliśmy na bok i skupiliśmy się na tym co nas czeka. Zagraliśmy dobry mecz i zyskaliśmy dużo pewności siebie.

Pogoda nie miała znaczenia

Mimo bardzo niskiej temperatury pogoda nie miała znaczenia. Najważniejsza była nasza gra i wygranie spotkania. Mieliśmy na boisku do siebie zaufanie i grało nam się łatwiej.