Cristiano i Bale oraz… jedno miejsce na boisku

12291759_10150945023889953_4377673240690586448_o

Rafa Benitez od samego początku ma sporo problemów jako trener Realu Madryt. Teraz dochodzą kolejne, które dotyczącą dwóch gwiazd zespołu – Ronaldo oraz Bale’a. Jak donosi „MARCA” obaj piłkarze chcą zajmować na boisku to samo miejsce, w związku z tym pojawia się kolejny kłopot.

Portugalczyk i Walijczyk mają ten sam problem: oboje chcą zajmować to samo miejsce na boisku – podaje „MARCA”. Jeśli, więc szkoleniowiec „Królewskich” zamierza odnieść sukces w obecnym sezonie musi zmierzyć się z kolejnym przeciwieństwem losu. Cała sytuacja zmusza Beniteza do myślenia i refleksji.

Z jednej strony Bale, który powiedział, że „chce być ofensywnym pomocnikiem”, nie napastnikiem. Walijczyk chce mieć więcej swobody na boisku, aby poruszać się z lekkością w strefie ataku. To miejsce, w którym czuje się najlepiej i najbardziej komfortowo.

Z drugiej strony, Cristiano Ronaldo, przyznał, iż chce zacząć pozycji napastnika, który woli schodzić z lewego skrzydła do środka boiska i uderzać na bramkę. Jak widać kłopot mnożymy kłopot.