Cristiano o swojej przyszłości: „…zawsze jest początek i koniec – taka jest kolej rzeczy.”

Cristiano Ronaldo udzielił wywiadu dla The Associated Press, podczas którego rozmawiał o swojej przyszłości. Portugalczyk wspomniał między innymi o zakończeniu swojej kariery i podkreślił, że woli żyć teraźniejszością.

Przyszłość:

„Jestem otwarty na wszystko, m.in na inne ligi. Może skończę karierę tutaj, w Realu Madryt – nie wiem co wydarzy się jutro. Jestem po prostu szczery.”

Stany Zjednoczone:

„Na chwilę obecną nie widzę tam dla siebie miejsca, ale to aktualne spojrzenie. Może zacznę myśleć inaczej za dwa/trzy lata.”

Pytania o przyszłość:

„Ciężko na nie odpowiedzieć, ponieważ nie znamy jutra. Dla piłkarza przyszłość zawsze jest nieznana, dlatego wolę żyć teraźniejszością. Podoba mi się to, co jest teraz, podoba mi się w Realu Madryt.”

Bestroska:

„Będę musiał podjąć decyzję dopiero po zakończeniu mojego kontraktu. Wtedy będę miał kilka możliwości: mogę zostać w Realu, pójść do innego klubu albo zakończyć karierę. To jest normalne. Dlatego nie martwię się tym, zawsze jest początek i koniec – taka jest kolej rzeczy. Jestem przygotowany na to, że mogę zostać w Realu Madryt, mogę odejść lub po prostu zakończyć karierę, gdy przyjdzie na to czas.”