Cristiano tylko w jednym spotkaniu był decydujący

Sezon 2015/2016 nie jest taki, jak życzyłby sobie tego Cristiano Ronaldo. Portugalczyk utrzymuje wysoką skuteczność, ale jego bramki nie są decydujące. Trafienia CR7 zapewniły Królewskim zaledwie 2 punkty.

Cristiano Ronaldo nie jest już tak wydajny jak wcześniej. Portugalczyk zapewnił Realowi zaledwie dwa punkty w obecnym sezonie. Od przybycia do Madrytu, Ronaldo utrzymuje swoją skuteczność na wysokim poziomie, ale zmalało znaczenie zdobywanych przez niego bramek, nie są tak decydujące jak w poprzednich latach.

W dodatku, Cristiano aż w dwunastu spotkaniach nie zdołał pokonać bramkarza rywali. Co ciekawe, bardzo często skutkowało to stratą punktów przez Królewkich: Sporting (0:0), Málaga (0:0), Atlético (1:1), Sevilla (3:2), Barcelona (0:4), Villareal (1:0), Valencia (2:2), Betis (1:1).

Tylko w spotkaniu z Realem Sociedad, gole zdobyte przez Cristiano Ronaldo miały decydujący wpływ na wynik, bez jego dwóch bramek Królewscy zremisowaliby to spotkanie. W pozostałych meczach, w których Portugalczyk trafiał do siatki nie miało to większego przełożenia na osiągnięty wynik.