Cristiano: Zidane zna nas perfekcyjnie

Embed from Getty Images

Cristiano Ronaldo również udzielił wywiadu dla stacji Bein Sports. Portugalczyk wyjawił, że cała drużyna wspiera Zidane’a, dodał, że cieszy go współpraca z Benzemą oraz opowiedział o planach na przyszłość. 

Pełne wsparcie dla Zidane’a

,,Wiele się zmieniło. Od trzech, może czterech tygodni trenujemy intensywniej, osiągamy lepsze rezultaty. On jest osobą która ma charyzmę, zna futbol i wie jak pomóc każdemu z nas. Życzę mu powodzenia i będę pomagał w jego pracy najlepiej jak umiem.”

Radość po zdobyciu Pichichi

,,To bardzo fajna nagroda, motywująca do jeszcze lepszej pracy. To moje trzecie pichichi odkąd tutaj jestem. Jestem z tego powodu szczęśliwy. Dziękuje wszystkim kibicom Realu Madryt.”

Dobry sezon Benzemy

,,Nie ma wątpliwości, że Karim rozgrywa fenomenalny sezon. Mam nadzieję, że będzie kontynuował swoją passę. Możemy mieć trudności w Lidze Mistrzów więc będziemy potrzebować każdego piłkarza. Będziemy walczyć ponieważ tylko walcząc można wygrywać mecze.”

Ostatnie Mistrzostwa w Katarze

,,Dla mnie Katar jest okej. To mogą być moje ostatnie mistrzostwa. Lubię Dubai i Katar, często jestem tam na wakacjach. Jestem zadowolony. To mogą być moje ostatnie zawody na poziomie piłkarza.”