Cristiano zmotywowany bardziej niż kiedykolwiek

View this post on Instagram

🤔

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

Cristiano po dwóch meczach absencji wrócił do gry, jednak niestety tylko na 90 minut. Właśnie dlatego Portugalczyk był niesamowicie zmotywowany i głodny gry podczas wczorajszego spotkania o Trofeo Santiago Bernabéu.

Ronaldo był bardzo aktywny we wczorajszym meczu, asystował przy golu na 1:0, którego zdobył Mayoral. To jednak on sam ustalił wynik spotkania na 2:1 zdobywając niesamowitą bramkę.

Powód takiej dużej motywacji jest tylko jeden. Kara nałożona na niego za niestosowne zachowanie wobec sędziego podczas pierwszego meczu o Superpuchar Hiszpanii. Cristiano jest znany z tego, że w sytuacjach ciężkich jak na przykład właśnie ta wspomniana wyżej kara, pracuje nad sobą jeszcze ciężej żeby po powrocie swoją dyspozycją, że wszelkie słowa krytyki pod jego adresem nie tylko są nieuczciwe, ale także, że one go tylko i wyłącznie motywują.

Portugalczyk ponownie zniknie z oczu kibicom na kilka spotkań, aby do końca odbyć karę zawieszenia.  Możemy być pewni, że gdy jego obowiązkowa absencja się zakończy, wróci jeszcze silniejszy i w jeszcze lepszej formie niż mogliśmy to obserwować wczoraj.