Cztery opcje Realu Madryt ws. zakazu transferowego!

Marca tytułuje swoją dzisiejszą okładkę: ,,Los Planes del Madrid”  i przedstawia na niej cztery możliwości, jakie ekipa z Madrytu może wykorzystać.

CYzSr9FUwAA0L2D
A) Apelacja – klub wierzy, że pierwsza instacja rozwiąże problem i zawiesi karę na lato; Królewscy chcą się przygotować i mają do wydania ponad 300 milionów euro!

B) TAS (Sportowy Sąd Arbitrażowy) – Jeżeli będzie to konieczne, to klub uda się do tej instacji. Jest to ostatni organ, który może zawiesić karę na lato. Włodarze liczą, że nie będzie to konieczne i sprawa rozwiąże się szybciej, niż wszyscy uważają.

C) Zakupy już teraz! – Część zarządu uważa, że zakupy trzeba przeprowadzić już teraz, gdyż ewentualne odrzucenie apelacji i odwołań postawi klub w ciężkiej sytuacji. Real Madryt myśli o Sané i Davidzie De Gea.

D) Nikt nie może odejść! – Wszyscy piłkarze z aktualnej kadry mają pozostać w klubie. Isco i Manchester City, Cristiano i PSG – każdy ewentualny transfer zostanie odłożony na przyszłość, co może skutkować redukcją zainteresowania rywali transferami naszych piłkarzy.