Daily Star: Real Madryt, zauroczony De Geą i Hazardem

 

Real Madryt ciągle myśli o sprawdzeniu bramkarza i pomocnika

„Królewscy” są zauroczeni piłkarzami angielskiej Premier League. Mowa o De Gei oraz Hazardzie. Jak podaje angielski „Daily Star” w Madrycie są gotowi rozbić bank i wydać fortunę na zawodników. Angielskie kluby są zaniepokojone sytuacją, w której hiszpański klub proponuje ogromne pieniądze w celu sprowadzenia bramkarza i pomocnika. Póki co obie strony zachowują spokój.

Hiszpański bramkarz był w tym sezonie blisko przenosin do Hiszpanii, ale problemy w końcowej fazie transfery zahamowały działania. Wydaje się, że golkiper „Czerwonych Diabłów” mimo wszystko będzie zawodnikiem Realu Madryt w następnym sezonie, choć włodarze United zrobią wszystko, aby zatrzymać najlepszego piłkarza we własnych szeregach.

Drugim graczem ma być belgijski pomocnik – Eden Hazard, do którego słabości przyznaje się Zidane. Wszyscy są jednak przekonani, że Chelsea będzie chcieć za swoją „10” olbrzymie pieniądze, jednak „Królewscy” znaleźliby każdą kwotę, by wyrwać zawodnika z Londynu. Jeśli Florentino złoży odpowiednią ofertę to piłkarz zostanie przekierowany do Madrytu.

Madryt jest gotów zrobić wszystko, by pozyskać tych piłkarzy. Póki co Perez w wywiadzie dla „France Football” przyznał, że „klub nie zamierza dokonywać transferów zimą”. W Anglii mogą odetchnąć tylko do czerwca.