Don Balón: James bez miejsca w wyjściowej jedenastce

Embed from Getty Images

Jak donosi Don Balón, Zinédine’a Zidane’a o wiele bardziej niż James Rodríguez przekonali do siebie Isco i Kovačić. Zarówno Hiszpan, jak i Chorwat są aktualnie w dużo lepszej formie niż Kolumbijczyk. Zizou ciągle wierzy jednak w potencjał piłkarza i ma nadzieję, że ten wróci do swojej najlepszej dyspozycji.

James Rodríguez może stracić miejsce w wyjściowej jedenastce na kilka najbliższych spotkań. Według Don Balón, trenerowi spodobała się bowiem bardziej praca Isco i Kovačicia. Wysiłki, jakie poczynili obaj rywalizujący z nim zawodnicy oraz ich poświęcenie w grze obronnej sprawiły, że James zaczyna schodzić na boczny plan. Ponadto, Isco często angażuje się również w ataku, czym jeszcze bardziej przekonuje do siebie francuskiego szkoleniowca.

Mateo Kovačić jest także jednym z ulubieńców Florentino i ma jego ogromne poparcie. Zidane pogratulował już Chorwatowi za wspaniałą pracę, jaką wykonał w ostatnich tygodniach, a teraz wydaje się, że będzie mógł na dłużej zagościć w podstawowym składzie Królewskich.