Eduardo Inda: Celem Realu Madryt jest Dybala

Embed from Getty Images

W nocnym programie El Chiringuito, Eduardo Inda wyjawił nazwiska napastników, którzy niemal zaoferowali się Realowi Madryt. Hiszpan mówił także o kolejnych graczach Królewskich, którzy odnowią niebawem kontrakt z klubem.

„Realowi Madryt został zaoferowany dobrze wszystkim znany Robert Lewandowski oraz Edinson Carvani, ale możemy być niemal pewni, że żaden z nich nie trafi do klubu. Główną przeszkodą jest, niezgodny z filozofią Królewskich, wiek obu piłkarzy. Ale celem Realu Madryt jest Dybala, nie teraz, lecz w przyszłym roku. Pérez jest gotowy zapłacić 150 milionów euro. Transfer ten byłby bardzo niewygodny dla Garetha Bale’a, więc chyba można uznać, że w takim wypadku jego dni w drużynie Królewskich są policzone.”

„Umowa Marco Asensio zostanie odnowiona w przyszłym tygodniu. Klauzula będzie wynosiła 700 milionów euro. Po Marco zostanie ogłoszone odnowienie Varane’a i Nacho . Po przerwie reprezentacyjnej przyjdzie kolej na Sergio Ramosa, który zarabiał około 12 milionów euro rocznie.  To samo tyczy się Cristiano Ronaldo. Nawet jeśli teraz Real Madryt zaprzecza, że odnowi kontrakt z Portugalczykiem, to i tak to zrobi, żeby tylko Cristiano dostał większą pensję. Jednak i tak będzie daleko w tyle za Messim, który może dojść do 50 milionów euro.”

W kwestii Cristiano Ronaldo z Indą nie zgadza się jednak Josep Pedrerol, który twierdzi, że Portugalczyk nie odnowi kontraktu z Realem Madryt.