Ferdinand: Cristiano mnie opuścił

Embed from Getty Images

Rio skomentował wypowiedź Portugalczyka z ostatniej konferencji prasowej.

Wygrałem Ligę Mistrzów z Manchesterem United. Rzadko rozmawiałem z Rio Ferdinandem, Ryanem Giggsem czy Paulem Scholesem. Ograniczaliśmy się do wymaganych uprzejmości i tyle. Obiady, pocałunki, uściski niczego nie dowodzą. Były to słowa Cristiano Ronaldo podczas jego gorącej konferencji, w ramach przygotowań Realu Madryt do meczu z Romą, kiedy został zapytany o trójkę przyjaciół z Barcelony – MSN.

Kilka godzin później, Ferdinand zwrócił w stronę gwiazdora Realu Madryt kilka uwag na antenie BT Sport, dla którego pracuje jako ekspert. „Cristiano odszedł ode mnie! Kiedyś byliśmy sąsiadami. Niebywałe!”, wyśmiał obecną sytuację były obrońca United. Wtem, kiedy prezenter – Gary Lineker, powiedział Ferdinandowi, że ten powinien zaoferować się Ronaldo jako kucharz, Rio odrzucił, „nie smakują mu przygotowane przeze mnie potrawy.”

Ferdinand rzucił również światło na niektóre prześmiewcze sytuacje z Ronaldo w szatni Old Trafford: „Kiedyś przyszedł w bardzo ciasnych dżinsach i chcieliśmy go za to ukarać. Nie zrozumiał nas.”