Florentino Pérez: Wesołych Świąt spędzonych w gronie najbliższych

Zgodnie z coroczną tradycją, prezes Realu Madryt, trenerzy oraz kapitanowie sekcji piłkarskiej oraz koszykarskiej spotkali się, aby złożyć wszystkim kibicom życzenia świąteczne.

Florentino Pérez:

Real Madryt to niesamowita pasja, która łączy nas wszystkich. Chciałbym , aby moja wiadomość była przekazem jedności. Miliony Madridistas są rozsiane po całym świecie i tak jak to jest w naszych rodzinach, święta są doskonałą okazją, aby wzmocnić łączącą nas więź.

Real Madryt to pasja, która nas łączy, ale również zbiór wartości, które musimy kultywować i przekazywać młodszym pokoleniom. Każdego dnia budzimy się, aby wzmacniać tę legendę i nic nie liczy się bardziej niż to, kiedy stoimy wszyscy razem zjednoczeni  we wspólnym celu, to czyni nas jeszcze większymi i silniejszymi. Życzę wam wszystkim wspaniałych świąt spędzonych w gronie najbliższych.

Benítez:

Życzę Wesołych Świąt wszystkim fanom Realu Madryt. Moim życzeniem jest, żeby wszyscy kibice cieszyli się dobrym zdrowiem i przeżyli święta z rodzinami. Mam nadzieję, że wspólnie będziemy cieszyć się z wielu sukcesów. Życzę wszystkim bardzo Wesołych Świąt.

Ramos:

Mam nadzieję, że wszyscy fani Realu Madryt spędzą ten wyjątkowy okres z tymi, których kochają i będą się cieszyć wspólnym czasem. Chcę również życzyć wszystkim Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku. Nie muszę dodawać, że my jako drużyna dołożymy wszelkich starań, aby ten nadchodzący rok był bardzo udany. Zapewniam, że zrobimy wszystko, abyśmy wszyscy razem na koniec sezonu spotkali się na Cibeles.

Marcelo:

Chcę, abyśmy cieszyli się z wielu sukcesów. Życzę wszystkim świetnie spędzonego czasu w rodzinnym gronie, mam nadzieję, że przyszłość przyniesie wam wiele radości.

Laso:

Chcemy walczyć o wszystkie możliwe trofea. Osobiście chciałbym życzyć każdemu fanowi Realu Madryt Wesołych Świąt, wspaniałego zakończenia roku i aby ten nadchodzący był jeszcze lepszy. Jako Madridista chcę wyrazić swoją dumę z przynależności do tej wspaniałej rodziny, która zawsze rywalizuje o wszystkie możliwe trofea i kontynuuje klubowe tradycje.

Reyes:

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku. Chcę życzyć wszystkim radosnych świąt i pomyślnego zakończenia bieżącego roku oraz przyjemnego początku nowego. Trzymam kciuku, aby Real Madryt odniósł wiele sukcesów w 2016.

Llull:

Mam nadzieję, że fani wciąż będą nas wspierać i będziemy mogli dać im wiele radości. Kibice zawsze są z nami, granie w wypełnionym Palacio to znakomita motywacja. Na końcu, to co najważniejsze, życzę wszystkim, aby w nadchodzącym roku cieszyli się dobrym zdrowiem.