Florentino: Wielu widzi Hiszpanię przez pryzmat Realu

Florentino Pérez tradycyjnie spotkał się z mediami na świątecznym obiedzie. Dziennikarze jak zwykle wykorzystali tę okazję do zadania kilku pytań.

Real Madryt jest symbolem naszego kraju. Ciąży na nas przez to ogromna odpowiedzialność, musimy dobrze wykonywać swoje obowiązki i być przykładem oraz ciągle dbać o wszystkie legendy, jakimi otoczony jest klub.

 

 

Praca mediów jest kluczowa w przedstawieniu tego, co dzieje się w Realu Madryt. Dzięki nim wielu ludzi na całym świecie zna aktualną sytuację. Chciałbym wam bardzo podziękować za poświęcenie i całoroczny wysiłek.

 

 

Żyję w epoce wolnych mediów. Wszyscy jesteśmy dumni z tego, ze narodziła się taka prasa. Wiem też, że dziennikarstwo sportowe ma być rodzajem rozrywki dla odbiorcy, ale proszę o zachowanie stosownych zasad.

 

Nasz klub ma 113 lat i jest jednym z najlepszych w historii piłki nożnej. Jesteśmy najbardziej prestiżowym i wartościowym zespołem na świecie. Mamy świadomość, że musimy być wyrozumiali dla kibiców, dla socios i dla prasy. Musimy być odpowiedzialni.