Gareth Bale włącza drugi bieg, czyli przebudzenie Walijczyka

Embed from Getty Images

Estadio Anoeta to nowe podwórko Garetha Bale i nawet wtedy, kiedy Walijczyk cierpi z powodu słabej formy i braku zaufania, zawsze można na niego liczyć w San Sebastian.

Niedzielny mecz pokazał, że król Estadio Anoeta jest tylko jeden. 61 minuta spotaknia, Isco wykonuje długie podanie w stronę byłego gracza Tottenhamu. Ten popisuje się swoją niebywałą szybkością, osiągając w kluczowym momencie rekordową w tym sezonie prędkość 35km/h i ustanawia wynik na 3:1 dla Los Blancos.

Gareth Bale pokonując bramkarza przeciwnika, zdobywa swojego szóstego gola w zaledwie pięciu meczach w Anoeta, odkąd przeniósł się do Hiszpanii w 2013 roku. Nawet z Cristiano w zespole, Walijczyk kończył mecz wyjazdowy w San Sebastian z bramką na swoim koncie.

Jeszcze przed wyjazdem z Madrytu Zinédine Zidane powiedział, że Bale potrzebuje czasu, aby wrócić do siebie i podziękować za zaufanie okazane przez trenera.

Gwizdy na Estadio Santiago Bernabéu powinny teraz zniknąć na chwilę. Może to jest właśnie ten moment, w którym Walijczyk wróci do formy, do której nas przyzwyczaił.