Gianluca Di Marzio: Real Madryt zaoferował 50 milionów Euro za Rodrigueza!

Ciąg dalszy transferowych plotek dotyczących transferu lewego obrońcy do Realu Madryt. 
Jak podaje włoski dziennikarz Gianluca Di Marzio Real Madryt złożył dzisiejszej nocy ofertę opiewającą na 50 milionów euro za Ricardo Rodrigueza.

Wszyscy wiemy jaka jest FIFA i nikt nie wie kiedy poznamy decyzję dotyczącą zawieszenia kary dla Realu Madryt. W Madrycie podejście się nie zmieniło. Wszyscy są pewni, że w lecie będą mogli zakontraktować dowolnych zawodników bez najmniejszego problemu. Jednakże zarząd uważa, że lewa obrona musi zostać wzmocniona, gdyż z Fábio Coentrão nikt nie wiąże wielkich nadziei i panuje przekonanie, że Monaco będzie chciało wykupić defensora ze stolicy Hiszpanii.

Jeżeli klub nie dostanie informacji o zawieszeniu kary do czerwca, to na lewej obronie zostanie tylko Marcelo. Chcąc uniknąć takiej sytuacji Real Madryt chce rozbić bank jeszcze tego miesiąca i dlatego złożył tak wysoką ofertę za szwajcarskiego obrońcę. Królewscy chcieli zakontraktować piłkarza Wolfsburga minionego lata lecz wtedy Rafael Benítez zdecydował się zaufać Marcelo i stwierdził, że nie potrzebuje zmiennika, gdyż w razie czego do gry gotów był Nacho, który w kluczowych momentach jednak nie zawiódł.

Teraz sytuacja zmienia się. Klub ma mocno obsadzoną prawą stronę obrony i to samo chcą uczynić z lewą – sprowadzając młodego, energicznego piłkarza, który będzie grał w białej koszulce przez wiele, wiele sezonów. Idąc śladami Pepe, Marcelo czy Ramosa Szwajcar ma być piłkarzem, który w przyszłości będzie kojarzony z Realem Madryt.