Grad bramek we Lwowie! Real zmiażdżył Szachtar!

Obraz1

W dzisiejszym meczu młodzieżowej Ligi UEFA Juvenil A zwyciężył nad Szachtarem Donieck U19 6:2! Strzelaninę w  9 minucie meczu rozpoczął popularny ostatnio ze swojego wpisu na twitterze Cristian Cedrés, późniejszy bohater spotkania. Po 23 minutach Szachtar strzelił bramkę wyrównującą, na listę strzelców wpisał się Zubkov. Trzy minuty później Królewscy znów wyszli na prowadzenie, po asyście Cristiana Cedresa piłkę do siatki wpakował Lazo. Tym wynikiem zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Po 14 minutach drugiej części spotkania, bramkę na 3:1 strzelił debiutujący ostatnio w pierwszym zespole Borja Mayoral. Gospodarze jednak nie dali za wygraną i w 73 minucie padła bramka kontaktowa, gola zanotował Boryachuk. Przy wyniku 3:2 do akcji wkroczył Cristian Cedrés, który w 79 i 81 minucie meczu strzelił bramkę numer cztery i pięć dla Królewskich. 4 minuty przed końcem spotkania wynik ustalił Mayoral, strzelając tym samym swoją drugą bramkę w meczu. Tym samym Juvenil A zapewnił sobie miejsce promowane awansem do kolejnej rundy!

Szachtar Donieck – Real Madryt 2:6 (1:2)