Hazard: Real Madryt jest marzeniem każdego

Embed from Getty Images

Gwiazda reprezentacji Belgii przyznaje, że perspektywa gra w Realu Madryt wydaje się wyjątkowa.

Eden Hazard jest drugim (po Neymarze) najpopularniejszym nazwiskiem wymienianym w kontekście zastąpienia Cristiano Ronaldo. Pomocnikowi Chelsea pozostały jeszcze dwa lata kontraktu, jednak ściągnięcie go do Madrytu byłoby bez wątpienia łatwiejszą operacją niż transfer zawodnika PSG.

Przed rozegraniem półfinałowego meczu Mistrzostw Świata w Rosji, Belg udzielił wywiadu telewizji beIN SPORTS, w którym poruszona została m. in. kwestia jego ewentualnych przenosin do stolicy Hiszpanii.

– W tym momencie koncentruję się na mundialu. Czekamy na to, co się wydarzy, ponieważ wiele zostało powiedziane i nie wiemy, czy trener zostanie czy odejdzie – odpowiedział na pytanie o Antonio Conte.

– Moja przyszłość nie jest zależna od Conte, choć jest on ważny. Na tę chwilę, będę zadowolony, jeżeli zostanę, mam jeszcze dwa lata kontraktu. Nikt nie złożył za mnie oferty i powtórzę, co mówiłem setki razy, jestem szczęśliwy w Chelsea. Zobaczymy. Niestety, w nadchodzącym sezonie nie zagramy w Lidze Mistrzów, a zawsze chcemy grać w tych rozgrywkach.

– To prawda, że Zidane jest wyjątkowy, ale myślę, że Real Madryt jest marzeniem każdego, z Zidanem czy bez Zidane’a.

– Biała koszulka jest wyjątkowa, choć niebieska też dobrze na mnie leży, więc z pozostania też będę zadowolony, nie martwi mnie to.