Inda: Benitez nie mylił się w sprawie Jamesa

Eduardo Inda, dziennikarz często wypowiadający się o sytuacji Realu Madryt, jest stałym gościem w nocnym programie El Chiringuito. Oto jego wypowiedzi związane z Królewskimi

Hiszpan poruszył temat Jamesa, przygotowania fizycznego oraz nowego szkoleniowca Królewskich.

 

Słaba dyspozycja Jamesa

„James nie jest we właściwym rytmie jeśli chodzi o grę. Do tego dochodzi aspekt fizyczny, który nie jest mocną stroną Kolumbijczyka. Rodríguez ma indeks tkanki tłuszczowej 13%, a powinien mieć go na poziomie 7 lub 8%.”

Dobra waga i słabe przygotowanie fizyczne

„Waga jest właściwa, lecz bardzo słabo wygląda przygotowanie fizyczne.”

Przybycie Zidane’a

„To bardzo dobry człowiek, jest młody i przybył do Madrytu w bardzo dobrym momencie.”

Zidane robi to, co uważa za stosowne

„Francuz daje zawodnikom duże możliwości. Bardzo przypatruje się zespołowi i robi to, co uważa za stosowne aby pomóc zawodnikom. Ma wielki autorytet wśród zawodników i kibiców.” 

Benítez miał rację z Jamesem

„To jedyny przypadek w, którym Benítez miał rację. James bardzo słabo wygląda fizycznie i dlatego nie ma miejsca w wyjściowym składzie u Zidane’a. Zinédine bardzo zwraca uwagę na przygotowanie fizyczne i dopóki Kolumbijczyk nie będzie we właściwej formie nie ma co liczyć na rozpoczęcie meczu w pierwszej jedenastce.”

Słabe przygotowanie fizyczne za Beníteza

„Zidane przejmując drużynę, zastał w kadrze trzech zawodników w opłakanym stanie fizycznym. On postara się to odzyskać, ponieważ jako piłkarz nigdy nie był źle przygotowany fizycznie, co pozwoliło mu odnieść sukces.”

James zagra w niedzielę

„Myślę, że zagra za Bale’a, który jest kontuzjowany. Ale potrwa to tylko do momentu, kiedy Walijczyk wróci do składu po wyleczeniu kontuzji.”