Isco hitem lata?

Zawodnik grający z numerem „22” na koszulce może być jednym z głównych bohaterów transferowego lata. Taką informację podaje dziś Goal. Były zawodnik Málagi jest jednym z największych piłkarskich diamentów młodego pokolenia, mimo to w swoim klubie odgrywa drugoplanową rolę i może to skłonić go do zmiany barw.

Od przybycia Zidane`a znaczenie pomocnika znacznie wzrosło,ale wcześniejszy brak występów w pierwszej jedenastce sprawił, że piłkarz zaczął poważnie zastanawiać się nad swoją przyszłością. Jego odejście zimą wydaje się raczej nieprawdopodobne, ale kto wie co zdarzy się latem, zważywszy że wiele klubów chciałoby go widzieć u siebie.

Podobnie wygląda sytuacja Mario Götze w Bayernie. Obaj zawodnicy są laureatami nagrody Golden Boy, przyznawanej najlepszemu zawodnikowi młodego pokolenia. Niemiec zdobył ją w 2011, a Isco rok później. Swego czasu tego zaszczytu dostąpili tacy piłkarze jak Messi, Agüero czy Wayne Rooney.

Wszystko zależy od roli jaką w swoim zespole ma zamiar młodemu pomocnikowi przypisać Zidane, który swoją przygodę z Realem rozpoczął od zwycięstwa. Isco będzie musiał walczyć o miejsce w składzie z Jamesem, który ma predyspozycje by dołączyć do panteonu legend madryckiego klubu.