Isco nie zagrał, bo… się zaśmiał

José Luis Sánchez ujawnił w programie El Chiringuito, dlaczego Isco nie zagrał ani minuty we wczorajszym spotkaniu z Rayo. Dziennikarz twierdzi, że młody Hiszpan wybuchnął śmiechem po drugiej bramce dla gości i dlatego trener nie dał mu szansy.

Gwizdy na Bernabéu

Rozumiem zachowanie kibiców, ponieważ postawa zespołu w tym roku jest przerażająca. Fani mają prawo ich osądzić. To nie jest tak, że piłkarze mogą robić co im się podoba i nie przejmować się publicznością. Drużyna musi teraz wziąć się do roboty i odwrócić sytuację.

Nieobecność Isco

Zaskakujące było, że Isco nawet nie wyszedł na rozgrzewkę w drugiej połowie. Ludzie byli mocno zaniepokojeni tym faktem. Wszystko przez sytuację, która miała miejsce po drugiej bramce dla Rayo. Jednen z członków sztabu zobaczył, że Isco się śmieje i przekazał tę informację trenerowi, który uznał, że pomocnik nie powinien zagrać.

Nietykalny Benítez

Ostatnio, niektórzy zawodnicy utracili swoje statusy w drużynie. Trener już udaje się na urlop, więc postanowił pokazać, niektórym zawodnikom, że nie są nie do ruszenia. Na przykład jest bardzo niezadowolony z postawy Jamesa i teraz więcej będzie grał Kovacic.

Postawa zawodników

Kibice aplauzem przywitali Kovacica, ale ogólnie nie są zadowoleni z postawy zespołu w ostatnim czasie.