Jak odchodzić, to tylko do Realu

Mauricio Pochettino w przyszłości, niekoniecznie tej najbliższej, chciałby trenować klub ze ścisłej europejskiej czołówki, taki jak Real Madryt.  

Pochettino opuści bez chwili zawahania Premier League, jeżeli otrzyma ofertę z Realu Madryt. Tak przynajmniej twierdzi dziś brytyjska prasa. Trenerem Tottenhamu interesują się większe kluby Premier League, ale sam zainteresowany uważa, że jeżeli miałby opuścić Londyn, to tylko na rzecz Madrytu.

Jak możemy przeczytać w środowym wydaniu The Sun, Pochettino skupia się na pracy z Tottenhamem i ignoruje pogłoski łączące go z wielkimi firmami Premier League, takimi jak Manchester United czy Chelsea. Argentyńczyka, który pracował wcześniej w Espanyolu, do opuszczenia Kogutów mogłaby skłonić jedynie oferta z Realu Madryt.

Pochettino i jego Tottenham mają świetny sezon i wielu fachowców uważa, że argentyński szkoleniowiec zmieni latem klub na większy. Mówi się o głównie o Manchesterze United i Chelsea, gdzie zmiany na ławkach trenerskich są najbardziej prawdopodobne. Argentyńczyk jest jednak zadowolony ze swojej pracy i nie ma zamiaru zmieniać posady, dopóki nie zgłosi się po niego Real.