Jaka przyszłość czeka Bale’a w Realu Madryt?

Embed from Getty Images

Gareth Bale po raz kolejny przekonał się jakie wymagania wobec niego ma Bernabéu. Walijczyk został zmieniony przez Zidane’a w trakcie drugiej połowy spotkania z Valencią. Żegnały go gwiazdy zawiedzionych i zniecierpliwionych kibiców.

Gareth Bale nie radzi sobie na boisku bez względu na to z kim występuje w ataku. W poprzednich sezonach mówiło się, że Cristiano Ronaldo nieco przeszkadza Walijczykowi przez co ten nie może pokazać pełni swoich umiejętności. Okazuje się jednak, że to czy Ronaldo gra razem z Bale czy nie, nie ma większego znaczenia.

Mimo tego, że Bale zdobył gola w inauguracyjnym meczu La Liga to wymaga się od niego więcej. Jego gra pozostawia wiele do życzenia. I doskonale było to widać wczoraj.

Przyszłość Walijczyka jeżeli chodzi o pierwszą jedenastkę Realu Madryt nie jest jasna. Zidane pokazał już wielokrotnie, że nie boi się zmieniać, a BBC nie jest już nietykalne. Marco Asensio wykorzystał wszystkie szanse jakie do tej pory dostał od Zizou i wydaje się, że obecnie jest w o wiele lepszej dyspozycji.

Wielu kibiców Realu Madryt, a także ekspertów, jak na przykład Palomar (Pięć dni na sprzedaż Bale’a), najchętniej widzieliby Walijczyka poza zespołem Królewskich. To jest jednak mało prawdopodobne żeby nie powiedzieć nierealne. A już na pewno nie w najbliższej przyszłości.