Jugones o potencjalnych transferach

Real Madryt musi zareagować w odpowiedni sposób na nałożony dziś zakaz transferowy. Jak donosi Jugones, Królewskim będzie ciężko w zimowym okienku sprowadzić zawodników, którymi są zainteresowani.

FIFA ukarała dziś dwa największe kluby z Madrytu, w związku z nieprawidłowościami przy sprowadzaniu nieletnich piłkarzy. Oba zespoły muszą działać, zanim postanowienia wejdą w życie, zostało im dokładnie 17 dni na dokonanie wzmocnień na ten i kolejny sezon.

Królewscy powinni zareagować, jednak bardzo ciężko będzie im sprowadzić zawodników ze swojej listy życzeń do Madrytu w zimowym okienku transferowym. Robert Lewandowski ma kontrakt do 2019 roku, jego przejście do Realu przed 31 stycznia kosztowałoby Real ponad 70 milionów euro. Jak informuje Jugones sprowadzenie Pogby i Hazarda również wydaje się bardzo skomplikowane.

Real Madryt może ściągnąć graczy, którzy obecnie przebywają w innych klubach na wypożyczeniu: Vallejo, Silva, Coentrão i Asensio. Królewscy będą musieli natomiat odłożyć mniej priorytetowe cele transferowe i ponownie przemyśleć sytuację piłkarzy, którzy mieli latem opuścić Madryt.